04.08.2020, 10:35

«  Вересень 2014  »

Головна » 2014 » Вересень » 27 » Екскурсії
Екскурсії

Книга - ключ у світ знань

Сьогодні  в суспільстві гостро стоїть  проблема літературної освіти дітей, формування в них умінь повноцінної читацької діяльності, а звідси – і проблема готовності дошкільного навчального закладу, родини, батьків і вихователів до роботи з дитячою книжкою, до розвитку в дітей стійкого інтересу до літератури, читання, формування в них початкових уявлень про роль книжки в житті людини, потреби жити з книжкою, спілкуватися з нею.

Відтак, виховання у дошкільнят читацької культури, любові до художнього слова, інтересу до книжки — важ­ливі завдання педагога.

Цікавою і незабутньою подорожжю до “Країни  Книг” стала екскурсія вихованців старших груп  “Білосніжка” та “Рукавичка” у міську дитячу бібліотеку.  Маленькі книголюби поринули у справжнє «книжкове містечко», де є свої вулиці й площі, палаци й будинки, є свої мешканці – звичайні книжки.

Працівники бібліотеки з  великим задоволенням провели малечу у чудесний світ книг.  Діти ознайомилися з різноманітністю книг у бібліотеці, порядком розстановки книг на полицях, правилами користування бібліотекою. До уваги дітей були представлені книги різних форматів,  виставка дитячої літератури, яскраві малюнки казкових героїв.

Діти, задоволені знайомством з бібліотекою, неохоче  залишали її. Співробітники відділу також отримали масу позитивних емоцій від спілкування з малюками і чекання на   нові зустрічі з майбутніми читачами.

Переглядів: 256 | Додав: Svetka | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.