24.09.2020, 23:37

Головна » 2014 » Травень » 07

Вітаємо з Днем Перемоги!

З нагоди СВЯТА ПЕРЕМОГИ!

Травневий день рахує мирні весни,

І ми йдемо до Вічного вогню,

Щоб вдень святковий в

спогадах воскресли

Ті, хто не зміг зустріть свою весну.

Нехай літа зупинить біг у вічність,

Нехай не кличуть в небо журавлі,

Щоб ветеранам низько поклонитись,

Ми знов до Вічного вогню прийшли.

Низький уклін живим!!!

Вічна пам'ять полеглим!

Переглядів: 262 | Додав: Svetka | Дата: 07.05.2014 | Коментарі (0)

Безпеці дітей - належну увагу

Традиційно в кінці навчального року проводиться з дітьми Тиждень знань з безпеки життєдіяльності.

Робота з дітьми проводиться за темами: "Природа друг, коли ти добре її знаєш", " Один вдома", " Вогонь-друг, вогонь-ворог," "Безпечні та небезпечні вулиці ", "Азбука безпеки". Тиждень насичений різноманітними заходами з БЖД: заняттями на теми: "Свої та чужі", " Захисти  себе сам", "Про чисту та брудну воду", "Пожежа в лісі". Дошкільнята переглянули відеофільми:"Обережно - їжа", "Коли відчинено вікно"(обачність біля відчинених вікон, балконів), уроки обережності тітоньки Сови. Цікаво пройшли заняття: "Земля - наш спільний дім" (праця в природі, правила безпеки під час роботи), "Хай буде чистим рідний край" (проблема забруднення навколишнього середовища), "Як чинити, щоб менше хворіти" ( ознаки захворювання, правила поведінки хворої людини). А в середній групі пройшла розвага "Ми вогню не боїмося, з ним боротися вчимося".

Небезпечні для здоров'я людини фактори існують в навколишньому середовищі. І тільки від того наскільки наші діти орієнтуються в небезпеках, залежить їх здоров'я та життя. Навчити запобігати негативному впливу навколишнього середовища - завдання кожного педагога.

Переглядів: 345 | Додав: Svetka | Дата: 07.05.2014 | Коментарі (0)