24.09.2020, 23:12

«  Вересень 2020  »

Первинна профспілкова організація ДНЗ № 5 "Казка" м. Шепетівки

«Будь з нами, й ти не будеш один!»

Колеснік Тетяна Вікторівна - голова профспілки, вихователь

Склад профспілкового комітету

Пасічник Світлана Леонідівна - заступник голови профспілкового комітету, помічник вихователя
Сільвеструк Наталія Василівна - голова з питань соціального захисту,вихователь
Остапчук Ірина Анатоліївна - відповідальна з питань організаційної роботи, вихователь
Бондаренко Людмила Миколаївна - відповідальна з питань охорони праці, кухар
Рукавішнікова Наталія Василівна - голова ревізійної комісії, помічник вихователя
Болюх Тетяна Миколаївна - секретар профспілкового комітету,практичний психолог

Основи нашої діяльності та напрямки роботи
  • Соціальне партнерство
  • Організаційна та інформаційна діяльність
  • Укладання колективного договору
  • Солідарні дії за соціальні гарантії
  • Робота з молодими педагогами
  • Допомога ветеранам праці
  • Профілактика здоров'я працівників та їх дітей
  • Культурно-спортивна робота
  • Створення здорових та безпечних умов праці
  • Боротьба за соціальні права і гарантії працівників

Профспілкова організація працює згідно Статуту Профспілки працівників освіти і науки України.

Всього працівників в ДНЗ № 5 «Казка»- 39 чоловік, на профспілковому обліку  - 38.

Метою нашого профспілкового комітету є піклування про людину, про кожного працівника, незалежно від стажу, віку, посади. Ми намагаємося допомогти у вирішенні як професійних, так і соціальних питань, надаємо підтримку молодим спеціалістам, ветеранам праці.

Члени нашої організації вірять у те, що саме профспілка має повноваження для ефективного захисту працівників закладу в сьогоденних економічних умовах, що тільки єдність навколо профспілки може вирішити нагальні проблеми і досягти поліпшення умов праці та життя .

У ДНЗ №5 «Казка» укладено колективний договір між адміністрацією та профспілковим комітетом на 2012- 2015 н.р. Адміністрація двічі на рік звітує про виконання колективного договору. Колективним договором регулюються виробничі, трудові, соціально-економічні відносини і узгоджуються інтереси членів колективу та адміністрації.

Укладанню колективного договору передують колективні переговори, які  розпочинаються сторонами за три місяці до закінчення терміну дії попереднього договору. Цьому підготовчому процесу приділяється особлива увага: забезпечується збирання і вивчення пропозицій працівників, аналіз результатів атестації робочих місць, професійної і виробничо-зумовленої захворюваності, розробляються найбільш актуальні заходи щодо поліпшення безпеки та умов праці тощо. У додатках до договору закріплені пільги працівників, які передбачені чинним законодавством, додаткові відпустки, доплати за роботу у шкідливих умовах ,    роботу у нічний час.

Узгоджуються з профспілковим комітетом: тарифні відпустки, педагогічне навантаження, розклад занять, графіки роботи працівників, атестація та тарифікація.

Профспілковий комітет разом з міським комітетом профспілки постійно тримають на контролі: виплату заробітної плати, виплату винагороди, відпускних та оздоровчих.

Працівники  дошкільного закладу безкоштовно проходять медогляд.

Оплачуються відрядження під час проходження курсів підвищення кваліфікації.

Раз на рік профспілковим комітетом перевіряються записи в трудових книжках працівників.

В закладі дотримуються чинного Законодавства при прийнятті, звільнені з роботи, записи в трудовій книжці ведуться своєчасно, з наказами працівники ознайомлюються під підпис.

Членам профспілки при необхідності надається матеріальна допомога.

Укладена Угода між адміністрацією і профкомом з питань охорони праці. Здійснюється контроль за додержанням адміністрацією вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці та виконанням Угоди.

З  охорони праці  своєчасно проводяться всі необхідні інструктажі. В першу середу кожного місяця проводиться Єдиний день з охорони праці. Стало традицією проводити конкурси на краще робоче місце.

Додатково до відпустки надається від 4 -7 календарних дні та доплата 10% до заробітної плати за шкідливі умови (робота з хлоркою).

У дошкільному закладі створено сприятливі та безпечні умови праці.

Працівники харчоблоку були неодноразово переможцями на "Краще робоче місце "

Оператор з обслуговування

газової котельні забезпечує

тепловий режим в дошкільному

закладі

Наші співробітники завжди охайні та віддані своїй роботі

В 2012 р. робота колективу дошкільного закладу відмічена  дипломом та грошовою винагородою профспілки працівників освіти і науки України як переможця в конкурсі-огляді з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці серед дошкільних закладів міста.

У колективі створена атмосфера доброзичливості, взаємодопомоги і взаємоповаги. Особливо це відчувається у святкові дні, коли збирається весь колектив, коли звучать щирі слова привітань. Незабутніми були походи  до Будинку культури на перегляд театральних вистав театру ім. Драгоманова з п’єсами «Украдене щастя», « Здрастуйте, я ваша тітонька»,  поїздки  до  Почаївського  та Первомаївського монастиря, міста  Львова.

Профком вітає  членів профспілки з народженням дітей.

Працівники, що мають дітей віком до 14 років отримують  новорічні подарунки.

Створена в колективі  благодійна акція «Допоможемо хворим».

За профспілками – майбутнє. Ми розуміємо, що профспілки – не для задоволення споживчих потреб своїх членів, вони – для захисту прав та інтересів спілчан.