Вітаю Вас Гість | RSS
П`ятниця
26.02.2021, 09:16

ГоловнаМій профільРеєстрація Вхід
Меню сайту

Дружні сайти

Фотоальбом

Наш садочок

Годинник

Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 41

Головна мета колективу Шепетівського ДНЗ№5 "Казка" - забезпечення реалізації права маленьких громадян на здобуття дошкільної освіти, створення сприятливих умов для їх особистісного становлення і творчої самореалізації, фізичного, розумового і духовного розвитку кожної дитини, формування життєвої компетентності.

 

Пріоритетні завдання ДНЗ на 2020-2021 н.р.

1.Формувати   у дошкільників екологічну, економічну свідомость, навички практичного життя, готовності до взаємодії з навколишнім світом,  орієнтованих  на сталий стиль життя.

2.Удосконалювати  освітній процес  з формування комунікативно-мовленнєвої компетентності дітей  дошкільного віку шляхом упровадження інноваційних методик і технологій.

3.Збезпечити системний підхід  на  зміцнення, збереження психофізичного здоров’я дошкільників шляхом створення         сучасного розвивального    середовища та формування ціннісного ставлення до власного  здоров’я.

 

Пріоритетні завдання ДНЗ на 2019-2020 н.р.

1. Формування  у дошкільників  мотивації до дій і моделей поведінки, орієнтований на сталий стиль життя.  

2. Формування у дошкільників зв’язного українського мовлення, використовуючи різні види діяльності.

3. Забезпечення системної  організації трудової діяльності дітей дошкільного віку як основу їхнього соціального розвитку.

 

 

Пріоритетні завдання ДНЗ на 2018-2019 н.р.

1.Створення безпечних умов для фізичного розвитку та зміцнення здоров’я дошкільників,  формування гігієнічних  навичок та засад здорового способу життя.

 

2. Забезпечення перспективності, послідовності  і наступності взаємозв’язку ДНЗ і сім’ї у  навчанні і вихованні дошкільників.

 

3. Створення передумов для адаптації старшого дошкільника до нового соціального середовища відповідно до Державних стандартів, забезпечення наступності в реалізації завдань Концепції «Нової української школи» між дошкільною і початковою ланками освіти.

 

Пріоритетні завдання ДНЗ на 2017-2018 н.р.

1. Формування духовно-моральних цінностей у дітей дошкільного віку.

2. Формування екологічних, економічних та соціальних навичок  дошкільників через впровадження освіти сталого розвитку в освітній процес ДНЗ.

3. Забезпечення  наступності між дошкільною та  початковою освітою; співпраця з батьківською громадськістю щодо розвитку, виховання та навчання дошкільників.

 

Пріоритетні завдання ДНЗ на 2016-2017 н.р.

1. Удосконалення  роботи  щодо формування мовленнєвої компетентності дитини шляхом застосування комплексу методів та прийомів в різних видах діяльності та впровадження інноваційних технологій.

2.Сприяння  розвитку творчих здібностей дошкільників засобами музичної діяльності.

3.Удосконалення роботи  щодо екологічного виховання дошкільників.

4.  Формування у дошкільників свідомого ставлення до власного здоров'я шляхом впровадження інноваційних та здоров'язберігаючих технологій.

 

Пріоритетні завдання ДНЗ на 2015-2016 н.р.

1.Формування  комплексного  підходу дошкільника до  всіх складових здоров'я шляхом прилучення їх до здорового способу життя.

2.Забезпечення  мовленнєвого  розвитку  та культури  мовленнєвого спілкування дітей дошкільного віку з урахуванням  компетентнісного підходу відповідно до вимог  Базового  компонента дошкільної освіти.

3. Формування  у дошкільників патріотичних почуттів, загальнолюдських цінностей, особистісних якостей, що притаманні громадянину України.

Погода
Погода у Шепетівці

Форма входу

Наші координати
30400, Хмельницька область м.Шепетівка вул.Судилківська,47а телефон: (03840)5-81-10 E-mail: kazka5@mail.ru

Новини освіти

Історія України

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz