04.08.2020, 10:06

ЗИМОНЬКА-ЗИМА ІДЕ, НОВИЙ РІК ДО НАС ВЕДЕ!

інтегроване заняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку

для дітей раннього віку

вихователь Замулко Р.О.

Мета: закріпити знання дітей про зиму та зимові явища (сніг, вітер); вправляти в умінні називати ознаки зими, снігу, ялинки, використовуючи прикметники; удосконалювати вміння розуміти значення слів «багато», «один», «знизу», «зверху», визначати та називати основні кольори; розвивати пам’ять, мислення, увагу, активне мовлення, вправляти дітей в глибокому диханні; активізувати діяльність пальців шляхом проведення пальчикової гімнастики; закріпити навички малювання тичком; заохочувати малюків до участі в руховій діяльності разом з дорослим та однолітками; розвивати дрібну моторику рук, артикуляційну та загальну моторику; розвивати у дітей вміння діяти за словесною інструкцією дорослого; навчати дітей співпереживати, спів радіти; виховувати любов до природи, турботливе, дбайливе ставлення до тварин.

КАЗКА В ГОСТІ ЗАВІТАЛА

інтегроване заняття для дітей раннього віку

вихователь Замулко Р.О.

Мета: Навчати дітей слухати і розуміти мову дорослого, продовжувати речення казок, потішок; вірно промовляти звуки, окремі слова; відповідати на       запитання вихователя реченням з двох – трьох слів. Розвивати пам’ять, уяву, вміння відчувати інтонацію, в практичній діяльності – дрібні м’язи рук.Формувати уміння розкачувати колобки використовуючи солоне тісто. Виховувати добре ставлення до живої  та неживої природи, бажання комусь  допомогти.

ПОДОРОЖ У ДИВОСВІТ

інтегроване заняття для старшого дошкільного віку

вихователь Колєснік Т.В.

Мета: Розвивати фонематичний слух, інтонаційну виразність, вміння асоціативно мислити. Виховувати любов до природи, до казки; повагу один до одного. Вчити дітей уважно слухати і розуміти основну ідею  твору,  під  час драматизації твору вміти користуватися схемами переказу; відповідати на запитання вихователя  повними граматично- правильними реченнями. Продовжувати вчити підбирати до іменників   дієслова  та прикметники, слова протилежні за значенням.  Продовжувати вчити дітей користуватися кросвордами. Вправляти  дітей у вмінні використовувати знання із власного досвіду під час аргументації і доведення думок, збагатити словник новими словами «узлісся», «стіг сіна».  Закріпити вивченні прислів’я, загадки та народні вислови, чітко називати зимові місяці.