13.08.2020, 02:47

НА ГОСТИНИ ДО ЛІСОВИХ ЗВІРЯТ

Інтегроване заняття для дітей раннього віку

вихователь Остапчук І.А.

Мета: Розширювати знання дітей про тварин (зайчик, білочка, ведмедик) ;їхні особливості та поведінку; закріплювати вміння дітей розрізняти і співвідносити основні кольори: червоний, жовтий, зелений; поняття: «один», «багато», «великий», «маленький». Розвивати вміння наслідувати рухи дорослого, виконувати вправи імітаційного характеру.Вчити, спираючись на життєвий досвід, бачити проблему і намагатись її розв’язати.Створити умови для спільної діяльності, вчити включатись в неї.

Читати далі

СВЯТО ЗИМУЮЧИХ ПТАХІВ

Розвага для дітей старшого дошкільного віку

вихователі: Остапчук І.А., Хаустова В.С., Чорноус А.В.

Скачати тут

БЕЗПЕЧНА ДОРОГА ДО ДЕРЕВА БАЖАНЬ

середній дошкільний вік

Вихователь-методист Мамчур Н.П.,вихователь Хаустова В.С.

Мета: продовжувати знайомити дітей зі стихійними лихами -природою їх виникнення, з характерними ознаками та негативними наслідками для людини. Формувати правильну поведінку у складних погодних умовах. Вправляти дітей у вмінні надавати першу допомогу собі та іншим. Ознайомити з найпростішими засобами самозахисту. Розвивати вміння орієнтуватися в складних ситуаціях, швидко знахо­дити оптимальний варіант виходу з них. Виховувати емпатичне ставлення до людей, тварин, навколишнього середовища.

Скачати тут