26.02.2021, 09:08

«  Лютий 2021  »

У 1984р.  по вулиці Судилківській 47 «а» відкрився дошкільний заклад загально – розвиваючого типу під назвою «Колосок». Заклад розрахований на 135 місць, відвідувало 220 дітей. Функціонувало 7 груп.

Засновник закладу – Шепетівська райсільгосптехніка. Завідувач закладу – Шевчук Ніла Анастасіївна.

Одними з перших працівників закладу були: завгосп  - Швороб Т.В., вихователі :   Кучменко О.В., Хаустова В.С., Айдарова Л.Д., Бебіх Г.Д., Замулко Р.О., Сільвеструк Н.В., музичний керівник – Намчук Л., медична сестра – Сторожук З.П., помічники вихователя: Бондаренко Л.П., Бугаєнко Н.І., Кондратюк В.Н., Пасічник С.Л., кухар – Бондаренко Н.Л.. За покликанням свого серця ці люди прийшли працювати ще на завершення будівництва закладу і працюють до сьогоднішнього  дня.

1987р. – на посаду завідувача дошкільного  закладу призначено Сміховську Людмилу Іванівну.

1991р. – дошкільний  заклад «Колосок» передано на баланс Шепетівського заводу  культиваторів.

1996р. –  дошкільний заклад «Колосок» перейменовано у  дошкільний навчальний заклад №5 «Казка».

2016р. - дошкільний навчальний заклад №5 «Казка» перейменовано у Шепетівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №5 "Казка" Хмельницької області.

2017р. - на посаду завідувача Шепетівського  ДНЗ №5 "Казка"  призначено Нерубайську Оксану Петрівну.

Рішенням Шепетівської міської ради народних депутатів від 29.02.1996р. дошкільний навчальний заклад №5 «Казка» прийнятий на баланс Шепетівського міськуо.

2001р. – за рішенням міськвиконкому Шепетівської міської ради у дошкільному навчальному закладі побудовано модульне автономне газове опалення.

З 2001р. дошкільний навчальний заклад №5 «Казка»  - заклад екологічного профілю. Працівники закладу створили умови для щоденного дієвого спілкування дітей з природою. Для  цього в групових кімнатах обладнано куточки природи, календарі погоди, висаджені різноманітні кімнатні рослини, закуплено акваріуми для рибок. Створені умови для утримання екзотичних птахів та ссавців. На території закладу висаджено фруктовий сад, створено клумби, альпійську гірку, куточок лікарських рослин, город, обладнано куточок малини, смородини, суниць.

Заклад дошкільної освіти  в своїй діяльності  керується Конституцією України, Законами України «Про освіту»,  «Про дошкільну освіту», «Положенням про дошкільний навчальний заклад» та іншими нормативно – правовими актами, власним Статутом.

Сьогодні Шепетівський ДНЗ  №5 «Казка» - інноваційний заклад освіти, де створено умови для творчого розвитку особистості.

На сьогодні в закладі - 7 груп, відвідує 138 дітей.  Тут створено умови для навчання і виховання дошкільників, це:

- обладнані групові кімнати;

- музична  зала;

- ігрові майданчики;

- спортивний майданчик;

- зона відпочинку.

Особлива увага звертається на дітей–сиріт та дітей, які потребують  корекційної роботи, у закладі працює практичний психолог Болюх Т.М. Для дітей з обмеженими фізичними можливостями в ДНЗ встановлено пандус.

Колектив закладу тісно співпрацює з родинами вихованців, використовуючи активні форми роботи: «Дні відкритих дверей», «Родинні свята».

Організовується робота з дітьми мікрорайону, які з багатьох причин не відвідують  заклад дошкільної освіти. Вони запрошуються на свята, розваги, заняття.

Заклад  дошкільної освіти має свою символіку –  Прапор, Герб, Гімн.

Шепетівський  ДНЗ №5 "Казка"   має цілеспрямоване призначення – задовольнити потреби батьків та дітей у дошкільній освіті. Наше завдання – задовольнити ці потреби з найбільшою ефективністю.